| xAnkax a întrebat:

Bună, TPU. După cum stiți, noi, cei din sectorul 3 am primit acele carduri pentru Water Park - Otopeni. Dacă am fi mai mulți copii, mai multe carduri, ar trebui sa vină un părinte pentru fiecare copil și card? Sau poate veni doar un părinte cu noi indiferent că suntem mai mulți copii și mai multe carduri? Fundă

2 răspunsuri:
| Cristi3452 a răspuns:

Buna,nu trebuie sa vina un parinte cu voi daca aveti peste 14 ani, pentru ca voi cand ajungeti acolo trebuie sa prezentati buletinul si carnetul de note.

| xAnkax explică (pentru Cristi3452):

Ai primit și tu și ai fost acolo?
Pe card spune că neapărat un părinte cu buletin care plătește și copilul sub 18 ani cu carnetul.