| dulcikaAlexa a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva! Poate multi dintre voi ati mers deja la Water Park! Deci...as vrea sa imi spuneti si mie cum se ajunge acolo! Am cautat pe net dar nu am primit niciun rezultat. Stiu ca este in Otopeni dar nu stiu ce masini sau ce tramvaie trebuie sa iau! Va rog ajutati-ma si spuneti-mi si mie! Vreau sa merg si eu pentru prima oara la Water Park! Multumesc...

Răspuns Câştigător
| oAntiidot a răspuns:

Deci. Dacă te duci cu autobuzul, bănuiesc, iei 783 până la staţia ICSIM (fosta Zborului) şi peste drum este Water Park.
Dacă nu ai înţeles, ai aici: http://www.waterpark.ro/#/contact/cum-ajungi
Sper că te-am ajutat. Fundăă? :o3

| dulcikaAlexa explică (pentru oAntiidot):

Multumesc ft. mult! Ti-am dat funda

| oAntiidot a răspuns (pentru dulcikaAlexa):

Mulţumesc şi eu. Mă bucur că te-am ajutat! :*