| alexandruvalcea a întrebat:

e o intrebare cam ridicola dar raspundeti.Cum se va termina serialul "Aurora" de pe acasa tv?

2 răspunsuri:
| georgelu a răspuns:

Daca iti place serialul ala nu trebuie sa intrebi cum se v-a termina o sa te simti mai ine atunci cand vei afla pe cont propriu o sa vezi (nu stiu cum se v-a termina nu ma uit la aacel srial ). Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| alexandruvalcea explică:

Salut am aflat cum se termina.Aurora se casatoreste cu Lorenzo si ramane insarcinata,ea moare intr-un accident de masina copilul scapa si inima ei ajunge la o avocata,Sonya Smith, Angela la final Lorenzo ramane cu Angela, iar Martin ramane cu Vicky si Blanca cu Cesar.