| CrystalAngel a întrebat:

era desenul acela Jack piratul cel teribil...ma stie cineva care era episodul in care era faza cu "hai sa cantam un cantecel! aaaaaaaa! si il apuca de fata la care el : nu mai cantam nimic..."?

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

STIU EU! Insula Pufoasa si Roz! The pink and fuzzy island! daca te referi la episodul cu cainele roz si zburator laughing. Funditaaabig grin?

1 răspuns:
| karlikuicsddd a răspuns:

Ah si daca nu il gasesti da. mi add ca ti. l trimit eu : bringmetolife07@yahoo.com. >big grin