| ioan09 a întrebat:

Este cineva care nu mai joaca team fortress 2 de pe steam si imi poate da si mie niste iteme?
Ofer fundita si respect.

4 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Pe tf2 se pot da iteme daca amandoi traderii au cumparat jocul. Stiu ca e free dar e o porcarie nu poti sa faci trade daca nu ai cumparat jocu...
EU ti-as da dar... nu am cumparat jocul

| ioan09 explică (pentru Elliana534):

Nu e adevarat, poti sa faci trade dar nu cu orice iteme.

| Laurentiu_Pirvu_1993 a răspuns:

Poti face trade dar unu dintre cei doi trebuie sa aiba cont premium.
Man cautama cu numele Laurentiu.Ro siti dau eu itm

| HreniucAlex a răspuns (pentru Laurentiu_Pirvu_1993):

Te rog Frumos! Vrei sa imi dai si mie niste iteme, acolo vo 2 iteme te rog muuullllltttt de tot! id steam e hreniucalex1