| Jager a întrebat:

Salut.
Stie cineva cum pot adauga 5€ in contul Steam? Adica fara card. Sau se poate cu cardul de alocatie?
Pentru ca doresc sa achizitionez niste iteme pentru Team Fortress 2.

8 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Faci un paysafecard de 25lei

| Jager explică (pentru FatUglyVirgin):

Da mi acc pe dacu_danut@yahoo.com

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Jager):

Nu folosesc yahoo, oricum ce-i asa greu? gasesti aparate de alea la 100 metri unu de altu

| KRLL a răspuns:

SAlut fa cum fac si eu: cumpara un cod de cartela reaincarcabil si da.l..EU asa fac in cs... sper ca te.am ajutat big grin

| Jager explică (pentru KRLL):

Unde sa l dau? da mi add pe messenger la dacu_danut sa mi explici big grin

| KRLL a răspuns (pentru Jager):

Celui ce se ocupa, sefu jocului sau cine iti da itemele alea.

| Jager explică (pentru KRLL):

Da mi add la adresa de yahoo

| xdmadalinxd a răspuns:

Din cate stiam eu nu poti cu cardul de alocatie!