| HeartAttackDemetriaDevonne a întrebat:

Este ziua unui prieten! Nu il cunosc de multa vreme. aproape de o luna.Nu stiu ce sa i cumpar! Aveti vreo idee?thinking(P.s: implineste 13 ani)

Răspuns Câştigător
| KataZTT2 a răspuns:

Ceva pe care sa fie scris numele lui sau o scrisoare frumoasa din partea ta.

sau poti sa ii iei
un tricou
un sampon
un lantisor de armata
o bratara
un breloc amuzant
sau poti sa-i faci tu o petrecere surpriza
un parfum
un ceas niste haine sau ceva tablouri faine ce crezi ca i-ar placea si sa iti placa si tie

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să îi cumperi un ceas, o ramă personalizată sau un tricou personalizat!

Răspuns utilizator avertizat
| crina_1119 a răspuns:

Iai un tricou cu ceva dragut scris sau desenat. sau ii poti lua un parfum, sau un lantisor ceva. bafta. funda?batting eyelashes

| HeartAttackDemetriaDevonne explică:

DANUTZZZZZ98: as vrea sa ii iau minge semnata de nu stiu cine rolling on the floor dar de unde fac rost de acel nu stiu cine?laughing
crina_1119: un parfum mi-a luat si el mie hehe deci..probabil ce ai zis tu mai vedem si dupa dau funda.

| Anony a răspuns:

Parfum :)
http://www.parfum-parfumuri.ro/

iti recomand!

| Geoliana a răspuns:

Iai un titirez care se lanseaza ca sora mea s-a dus la unu de 12 si i-a dat asta