| danyel_1802 a întrebat:

In curand este ziua unui prieten care face 10 ani, aveti idee ce as putea sa ii cumpar?
P. S. in afara de jucarii (masinute, robotei, si mai stiu eu ce)

Răspuns Câştigător
| Daniutza a răspuns:

O carte, un bibelou, un cd cu jocuri pentru calculator(daca are), o bluza, o pereche de blugi etc.

3 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un Cd cu un joc pe care si-l dorea de foarte mult timp.
Cartile iar pot fi o alegere deosebita.

| anny15 a răspuns:

Ai putea sa'i cumperi o minge. sau un tricou ceva care sa'l aibe mai mult timp.

| yoana_7666 a răspuns:

Ai putea o masina de jucarie o bluza etc