| sabinaelena a întrebat:

eu am o cartela Orange pre pay pe care am activata optiunea Orange young una cu 5 euro. Mi-am luat alta cartela pre pay tot cu 5 euro pe ea, deoarece doream sa-mi schimb numarul si am vrut sa imi activez si pe aceasta aceeasi optiune Orange young, dar imi cere cnp'ul si l-am bagat si imi zice ca e deja utilizat la cealalta cartela. Ce pot sa fac ca sa imi dezactivez cnp'ul de pe cartela veche sau cum sa procedez sa imi activez si pe aceasta Orange young?

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Orange Young exista si mai nou, iti ofera posibilitatea f faina de a-ti crea o optiune exact pe placul tau, in care poti include minute, mesaje, internet, etc, etc.
Daca vrei sa iti treci cnp-ul pe o alta cartela va trebui sa mergi cu buletin la un Orange shop si vor face ei asta pentru tine.
Iar pentru optiunea de care spuneam eu, intra pe www.nelimiteaza-te.ro

5 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Degeaba încerci deoarece din câte am înţeles Orange young nu mai există.winking

| alexs99 a răspuns:

Nu poti dezactiva cnp-ul de pe cealalta cartele, dar poti dezactiva abonamentul in sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CNP-ul poate fi folosit doar la un numar.

| sauvage a răspuns:

Nu se poate dezactiva cnp-ul... singura varianta e sa bagi alt cnp valid

| Padurariu_Gina_1965 a răspuns:

Vreau un cnp