| MaryMariaa a întrebat:

eu de luni m-am apucat sa tin dieta pentru a slabi,eu incerc de foarteee mult timp sa tin dar mereu am renuntat,acum cred ca nu voi renunta, cel mai greu mi-a fost mereu sa las sucurile..beam foarte mult Pepsi in fiecare zi, as vrea sa va intreb daca as tine pana la vara dieta credeti ca as putea slabi cam 15 kg? am eliminat mancarurile grase,dulciuri,paine, mancare de tip fast food..mananc doar iaurturi, fructe si oua fierte care stiu ca sunt bune de slabit si-mi plac!

Răspuns Câştigător
| roxystomp a răspuns:

Ai zis ca ai probleme cu sucurile. Si eu am tinut diverse diete. Si la un moment dat m-am dus la nutritionist. Chiar daca nu e prea sanatoasa, de-a lungul dietei poti sa bei COLA ZERO.
Cred ca uneori beam si 1l de cola zero pe zi si am slabit fara probleme. Asa ca poti incerca fara nici o retinere. Dar sa fie ZERO

1 răspuns:
| lucian_2018 a răspuns:

Daca nu o sa renunti pana atunci, o sa slabesti si mai mult poate.
Incearca si cu sportul ca ajuta destul de mult.
succes!