| Ardnabella a întrebat:

Buna:*, de 2 saptamani am inceput sa fac exercitii in fiecare zi(pentru abdomen, fese si coapse) insa nu se vad rezultatele.Nu mai mananc dulciuri, am renuntat la mancarurile prajite, fast-food si sucurile acidulate.Am 1, 64 si 52 de kg.In cat timp sunt vizibile progresele(presupun ca odata ce am renuntat la obiceiurile mai putin sanatoase, se pot constata si rezultatelethinking). Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Si eu am aceeasi inaltime si am 43kg. si eu aveam 48 sau 49kg. dar am slabit intr-un mod destul de simplu.
Uite cum am procedat:
-dimineata manaci ce vrei
- amiaza(pe la 13, 14) mananci ce vrei, dar sa nu mananci pana esti plina
-dupa amiaza incearca sa te plimbi, sa iesi pe afara, astfel incat sa nu stai foarte mult in casa
-seara eu nu mancam nimic, sau cateodata mancam un iaurt sau un fruct.

Aceasta dieta nu e greu de tinut, si nu trebuie sa renunti la ce iti place. poti sa mai bei din cand in cand sucuri, sa mananci dulciuri dra ocazional si nu in exces.
Sper ca te-am ajutat. fundita plz :d

6 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Buna @TehAmelie :*
O sa se vada rezultatelehappy

| deea07 a răspuns:

Pai ai putina rabdare, in jur de o luna o sa vezi si rezultate. PS: ce exercitii ai facut? Am si eu nevoie sa slabescbig grin

| LexieG a răspuns:

Mi-ai putea da adresa ta de mess? cred ca ne-am intelege foarte bine.ti-am citit si celelate intrebari si am aflat ca iti place literatura, limbile straine etc. si mie imi plac de plz

| LexieG a răspuns:

TehAmelie mi-ai putea da adresa ta de mess?

| Ardnabella explică:

@deea07 : eu am gasit pe youtube niste exercitii care dupa parerea mea solicita majoritatea grupelor musculare, insa daca sunt executate corect, acestea sunt:
http://www.youtube.com/watch?v=ooRb290Wh28&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=cGzx3ymcBGo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=REY2HPuVHis&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk&feature=related

| Ardnabella explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!:*