| dariusbumbescu a întrebat:

Eu fumez Kent 1, si nu prea scoate fum. Cum as putea sa scot mai mult fum >? Adica mai gros si mai mult. Oare sa rup filtrul e o solutie? Fara comentarii gen lasa-te de fumat sau i-ati alte tigari.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Tragi mai mult din tigara si eventual, daca vrei sa impresionezi pe cineva atunci nu mai trage in piept, adica pufaie. Kent 1 sunt cam cele mai slabe, deci poti sa tragi cat vrei, chiar si in piept nu ai sanse sa te ineci. Filtrul se rupe pentru a face tigara mai tare, doar atat.

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Pai ce fum vrei sa scoti tu daca fumezi kent 1... cele mai slabe tigari...
Incearca ceva mai bun (rosu sau negru-daca stii la ce ma refer). Iar din categoria celor negre exclude nanotek-ul.
Si ai sa scoti atunci fum ca locomotiva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te intoxici tu, e treba ta. Dar de ce sa scoti mai mult fum? Ca sa-i imbolnavesti si pe ceilalti?!

| AleXisAleXis a răspuns:

TRage mai mult din tigara laughing
Vezi ca o sa ametesti daca tragi prea multe fumuri odata laughing