| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari imi recomandati?
Sunt un fumator ocazional(un pachet pe saptamana, maxim doua)
In momentul de fata fumez Kent 8 si din cand in cand dunhill albastru. Tin sa mentionez ca am fumat si marlboro red pentru o singura data dar mi se pare tare si din cauza filtrului parca gura si hainele miros mai rau, deci daca ati putea sa imi recomandati ceva cu filtrul alb. MULTUMESC!
P.S

2 răspunsuri:
| moshulica a răspuns:

Niciunele!
Iti face recomandarea asta un fumator care pana acum a fumat cam 14-15000 pachete de tigari. Fa tu socoteala, macar aproximativ cat au costat. Adauga apoi prejudiciile de sanatate si disconfortul provocat nefumatorilor din jurul tau.

PS. Daca esti fumator ocazional poti renunta la fumat relativ usor. Daca n-o faci acum, un pic mai tarziu vei fi doar fumator (fara "ocazional").

| AndySe19 a răspuns:

Salut,da mi mie codul din pachet te rog