| Ghimbasanu a întrebat:

Eu miercuri plec la Cluj si as vrea sa imi spuneti ce trebuie sa imi pun in rucsac pentru timpul petrecut acolo ( strugurel, ochelari de soare...). LISTA COMPLETA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un protector solar, chiar dacă nu te expui foarte mult la soare, e necesar.
Păi haine de schimb, lenjerie intimă, şosete, șervețele, bani, buletin(portofel),telefon,încărcător(ar fi fost bine și unul portabil), dacă ești fan șervețele umede,ia și d-alea, eu nu aş lua, cel puțin ia-le dintr-o farmacie, o șapcă, cum zici și tu:strugurel, ochelari de soare, dacă ești adepta machiajul în caz că ești fată, îți iei ce e necesar, sau accesorii, elastice de păr, un pieptene, o mini oglindă, până ajungi acolo 2-3 sticle de juma' de litru, un sanwich sau ce vrei tu.
Apăi în funcție de mediul în care vei sta acolo, cât timp vei sta, gândește-te tu ce ți-ar fi de folos în anumite cazuri.
Eu asta aş fi luat pentru câteva zile petecute acolo.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hop hop
inca unul care are nevoie de asistenta de la tot netul sa isi impacheteze chilotii

| Ghimbasanu explică (pentru suntserios):

Ei bine... Nu stii sa citesti

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Ghimbasanu):

Te ai gandit o luna la ce replica sa imi dai si doar atat ai reusit?

| Ghimbasanu explică (pentru suntserios):

Ai vrea tu. Nu iti merge cu replici din astea din '60. Si daca esti chiar asa de CURIOS sa stii ca nu am stat sa ma gandesc la ce sa iti spun.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Ghimbasanu):

Auzi, dati-au ajuns chilotii sau nu te a indrumat bine netul si ai stat 3 zile cu aceeasi pereche?

| Ghimbasanu explică (pentru suntserios):

Hahaha... Replici de gunoi.
Sa stii ca cine zice ala este asa ca acum stie tot netul despre minunata ta igiena.

| Ghimbasanu explică (pentru Ghimbasanu):

Scuze pentru replici de gunoi...