| TheHoRror a întrebat:

eu si cu cateva fete vrem sa creem o sceneta dar am ramas fara idei...
Cel/cea care imi da idei pentru o sceneta cam cu vreo 6 fete, o fantoma(sau 2)si un caine... cel care are cea mai buna idee primeste FUNDA LA 5 intrebari! apropo am uitat sa mentionez ca povestea trebuie sa fie de comedie si in acelasi timp si de groaza!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| iubitzikaTha a răspuns:

Da clar o s-o facem cu ideile noastre vreau fundakiss

2 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Incearca sa te inspiri din desenele:casper-fantoma prietenoasa!

| selly000 a răspuns:

Ai putea sa te inspiri si din serialul Scooby-Doo! Cainele ar putea sa fie fricos, iar fantomele mai neindemanatice, si mai adaugati niste replici amuzante.Mai puteti adauga la sceneta sunete de geamuri sparte,tunete,sau cu o lanterna puteti lumina, ca sa para fulgere(dar sa fie intuneric)Nu stiu...dar incercati sa va inspirati cate putin si din filmele de groaza, sau comedie! Mult succes!