| TheHoRror a întrebat:

eu si cu cateva fete vrem sa creem o sceneta dar am ramas fara idei...

Cel/cea care imi da idei pentru o sceneta cam cu vreo 6 fete, o fantoma(sau 2)si un caine... cel care are cea mai buna idee primeste FUNDA LA 5 intrebari! apropo am uitat sa mentionez ca povestea trebuie sa fie de comedie si in acelasi timp si de groaza!

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ff frumos

| ReallySomebody a răspuns:

Eu vreau cainele bicaz il ador te rog fain fain pot sa fiu eu prima te rog te rog eu prima!

| DΣΣΔ a răspuns:

Pai sa fie o casa bantuita si cainele sa simta fantomele dar fetele sa nu le vada si 5 fete sunt fricoase doar una e curajoasa asa ca apare o fantoma in fata lor cele 5 fricoase tipa cainele latra dar fata crajoasa intreaba si u cine mai esti>?/?( stiu ca nu e fain dar n-am inspiratie dar cred ca mai am niste idei daca vrei tr un mesaj cu id tau si mai vb) :dwinkingwinking

| DΣΣΔ a răspuns:

Funda?