| RAY a întrebat:

Voi aveti un cont de vlogger pe Youtube?

10 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu de vlog, dar de muzica.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Să mint sau nu? Aleg nu. Este răspunsul și la întrebarea ta. happy

| MrWZJ a răspuns:

Da si vreau sa-mi decoumentez calatoria de a-mi deschide o agentie de media, adica productie video si marketing.
Ideea este ca o sa fac videoclipuri in fiecare zi + o sa discut despre tot felul de lucruri, cum ar fi: Facebook videos vs YouTube Videos, metode de filmat, de editat, oportunitati etc.

Aici este:
https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

| RAY explică (pentru MrWZJ):

Bravo,ma bucur ca ai un vis, un scop, multa bafta in toate

| MrWZJ a răspuns (pentru RAY):

Multumesc! big grin

| Nemessys a răspuns (pentru MrWZJ):

Foarte frumos. big grin Bravo! faci o treaba chiar foarte buna.

| MrWZJ a răspuns (pentru Nemessys):

Multumesc mult! Apreciez big grin