| anemona3000 a întrebat:

eu transpir foarte repede foarte rau in zona gatului si, as vrea sa imi dati o idee cum sa imi tin parul uscat!

Răspuns Câştigător
| DeDe11 a răspuns:

Stiu de ce ai nevoie, si eu am trecut prin asta mama mea mi-a luat un sampon ceva syos care ajuta bine la problema ta si ceri la farmacie sau la orice magazin bio pentru ca daca ceri sampon atunci primesti si balsam, sau mai e un sampon pe nume Herbal dar asta nu are si balsam

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Strange-l sus in crestet.Sau in coada.Dar nu pe spate sa iti atinga gatul.

| anemona3000 explică:

Am parul scurt!