| aandreutsaa a întrebat:

existA un patinoar in oradea? daca da unde dau funda

Răspuns Câştigător
| Ovidiuxxxc a răspuns:

Anul asta, in 2012, s-a facut patinoar doar la Lotus. In alta parte nu este. In anii anteriori era patinoar amenajat in oraselul copiilor, daca aveai patine, era gratuit, iar inchirierile de patine erau la 5 lei happy.

8 răspunsuri:
| Antichrist a răspuns:

La lotus.

| aandreutsaa explică (pentru Antichrist):

In alta parte?

| Antichrist a răspuns (pentru aandreutsaa):

La lotus

| aandreutsaa explică (pentru Antichrist):

Eu ziceam daca mai exista in alta parte in afara de lotus
?

| Antichrist a răspuns (pentru aandreutsaa):

Da, la lotus

| zăGhost a răspuns (pentru aandreutsaa):

Cred ca este-n Oraselul Copiilor [cel putin anii trecuti era], dar si daca este ii mai mult o gluma patinoarul ala.

| aandreutsaa explică (pentru Ovidiuxxxc):

Si acolo in lotus cat este intrarea si cu inchiriat patine?

| Ovidiuxxxc a răspuns (pentru aandreutsaa):

Anul asta, in 2012, s-a facut patinoar doar la Lotus. In alta parte nu este. In anii anteriori era patinoar amenajat in oraselul copiilor, daca aveai patine, era gratuit, iar inchirierile de patine erau la 5 lei happy.

| Ovidiuxxxc a răspuns:

Daca vrei sa mergi la Lotus la patinoar, costa 10 lei intrarea, fara patine inchiriate de la ei, asta insemnand ca tu trebuie sa ai patinele tale, iar daca nu ai patinele tale, costa 10 lei patinele care le iei de la ei + 10 lei intrarea pe patinoar, ceea ce inseamna 20 de lei daca n-ai patine. Cei care au patinele lor, platessc doar 10 lei ca intra pe patinoar. happy