| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU.HEELP...Azi dimineata am deschis calculatorul,m-am conectat la net si cand am incercat sa intru pe mess imi apare urmatoare eroare:"We can't sign you in to Yahoo! Messenger.There might be a problem with your internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem."
Va rog frumos sa imi spuneti daca stiti cum pot proceda?Cum pot sa fac sa imi mearga?Fundaaa:*

2 răspunsuri:
| elenutza7275 a răspuns:

Da click pe bara de sus de la yahoo si apoi incearca, daca nu merge mai asteapta 5 minute. Bafta!

| mir3lutzaa a răspuns:

Dai la messenger sus si alegi connectoin preferences si alegi connect via a proxy, apply scrii id si enter

Întrebări recente