| Flavy007 a întrebat:

Sall T. P. U. nu stiu de ce dar cand imi bag datele contului de yahoo imi apare we can't sign you in to yahoo! messenger

there might be a problem with your internet connection.Make sure your computer is connected to the internet.Click troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.
spuneti-mi va rog ce sa fac. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| daniellllaaaa a răspuns:

Pai si eu am patit la fel, dai restart. FUNDA? plzzzz

2 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Reconecteaza netul

| Vladut122 a răspuns:

Pai ori nu se conecteaza la internet, ori nu mai merge. mie mi s-a intamplat si am descarcat alt Y. M! si a mers