| nEfOrSpEd a întrebat:

Imi dati si mie un sit de unde pot lua sa sa-mi faceti o poezie de dragoste ca fac 4 luni de cand mis cu prietena mea si vreau sa ii fac o surpriza! Imi puteti da va rog frumos? Dau funda! Multumesc!

1 răspuns:
| KirigayaKirito a răspuns:

Ce?!

In primul rand, faci 4 luni cu ea, o iubesti? E asa greu sa-ti dai si tu silinta putin, sa faci o poezie, o scrisoare romantica ceva? Nu e exagerat de greu, in plus, nu conteaza ca nu esti expert, va fi impresionata daca o faci tu, nu daca o iei de pe net. Poti cumpara 2 bratari de asemenea, sa aveti la fel, si sa ii daruiesti ei una, iar cealalta sa o porti tu.
Ar fi un gest frumos, revenim la intrebarea ta...
http://www.fetesibaieti.ro/poezi.html
De ex. la prima poezie unde scrie ''Te-am cunosct in zi de toamna'', in loc de toamna pune anotimpul cand v-ati cunoscut.
Bafta.
^^

That's all!^^