| danutZapunkgirl a întrebat:

Puteti sa- mi dati si mie o introducere de comentariu care sa mearga la orice poezie puppy dog eyes va rog frumos

2 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Spre exemplu: Miehai Eminescu este un poet de seamna al literaturii romane. Printre operele sale se enumera si " opera pe care ai studiat`o ".

| Crss_5324 a răspuns:

Incepe cu: 1. Date despre autor si opera(daca cunosti) 2.Incadreaza opera la gen si specie 3. Definitia si trasaturile speciei. Sper ca am fost de ajutor!