| DOGinthecartie a întrebat:

Buna TPU imi dati va rog exemple de farse? multumesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| alexandra2222 a răspuns:

Fa semne disperate dupa un taxi iar dupa ce acesta va opri, deschide usa. pune piciorul drept cu siretul descheiat pe pragul masinii.incheie-te la siret. dupa care te ridici si ii spui un :Mersi frate! iar apoi inchizi usa.
Iti recomand ca mai apoi, pentru a evita furia taximetristului, sa fugi cat te tin picioarelebig grin
Umple o sticla de apa minerala(sau suc)jumatate cu sare iar apoi las-o in fata cuiva iar apoi pleaca ca poate din politete iti da si tielaughing

4 răspunsuri:
| SfarsitDeDrum a răspuns:

In timpul oreilove struck
iei un telefon de jucarie si de pe un alt telefon pune`ti muzica [i`m a baby girl:]]] o ti putin. o inchizi si raspunzi la telefonul de jucarie :
-da`mi pace mah! is in ora suna`ma in pauza. sau ce vrei`!

Crede-ma ce fata o sa faca profu`/profarolling on the floor)))))

| Ionela78 a răspuns:

Deci suni cu nr. ascuns pe cineva si te dai drept altcineva.sau mai bine iei doua telefoane de pe unul formezi un nr de pe unul alt numar si le apropii si se intreaba aia dc mai sunat? nu eu te-am sunat si e amuzantrolling on the floor...P.S. sa stii ca persoanele alea de obicei raspund. funda?

| cosmin21 a răspuns:

E grav daca nu ai imaginatie incat sa faci o farsa.

| Andreeea_2224 a răspuns:

De exemplu pentru parinti. De pe un numar pe care ei nu il cunosc trimitele un mesaj de genul : " Multumim ca ati ales produsele noastre. Suma de 500 de Ron va fi adaugata la factura voastra de telefon "

funda? plsss:d.