| Archdaemon a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de farse tari la telefonbig grin

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Suna si intreaba daca e George acasa de 3 ori la rand. apoi a 4-a oara suni si ii zici ca esti george apoi intrebi: M-a cautat cineva? " laughing)

| AdRiaN20 a răspuns:

Suna si intreaba cat e ceasulrolling on the floor

| KeiraFlyAway a răspuns:

Aaah, pai eu sunt experta in asta :X. In primul rand poti sa cauti pe google: scariest sounds: http://www.sound101.org/screams/ si iti alegi de acolo un sunet [urlet:))] pe care sa-l pui. O alta varianta ar mai fi sa inventezi ceva gen: "suntem de la caompania/fabrica nu stiu de care..." sau sa spui ca a castogat la SuperBingoMetropolis =)))