| SwwaggBabee a întrebat:

Buna TPU
Imi puteti da niste idei pentru. 3 lecturi pe tema iarna la genul epic clasa a VII-a?
Sa imi dati idei de ceva povestiri sau carti

Răspuns Câştigător
| mihaela2808 a răspuns:

Te poti uita in niste poezii Eminescu de exemplu a scris multe poezii de iarna sau alti poeti. Poti cauta pe net (expresii frumoase despre iarna) iti da sute de expresii despre natura sau daca vrei poti inchide ochii si imagineaza-te in mijlocul naturii dupaceea ii deschizi si incepi sa scrii tot ce ai vazut acolo.Bye!

1 răspuns:
| anonimataanamaria a răspuns:

Salut este o carte care se numeste visul de iarna al isabelei de IOANACOCHINESCU.