| Andrushhh a întrebat:

Imi puteti da si mie niste site-uri care sa contina programe de facut muzica pe care le pot descarca? Am cautat pe google, dar multe din ele nu sunt sigure si vreau unul sigur, bun si folositor. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Oooh scuze de raspuns nu am fost atenta la intrebare si cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vezi dacă găsești aici http://www.panalu.net/ sunt programe gratuite, pe mine nu ma interesează dar am văzut programe de facut muzica

| Andrushhh explică:

Mary98 eu vreau un PROGRAM DE FACUT MUZICA, nu vreau sa descarc sau sa modific o alta melodie. Eu vreau sa creez un cantec n u sa modific ceva ce nu imi apartine. In orice caz, multumesc de raspuns.