| 321 a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti spune ce pot sa fac in timpul liber.M-am saturat de mess de facebook.

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Iesi afara cu prietenii du-te cu ei la un suc sau o ingetata umpleti niste sticle cu apa si jucati-va de a aquapark stropindu-va cu apa.sau daca nu vrei sa iesi cu prietenii incearca sa numeri pana la 1000 baga-ti capul in apa citeste o carte sau invata pentru teze. daca esti fata fa-ti parul unghiile asorteaza-ti hainele. daca esti baiat iesi la fotbal sunt ff multe de facut.