| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.imi puteti spune si mie despre ce as putea vb cu o fata p mess? cateva idei. sa nu se plictiseasca. cel care da cele mai multe primeste funda!:*

2 răspunsuri:
| jeleuriursuleti a răspuns:

Filme, muzica, ce face-n timpul liber, daca raspunde discutia va decurge usor dintr-un subiect in altul.

| L_8134 a răspuns:

Paithinking Intreab-o ce a facut azi, glumiti, daca e o prietena foarte apropiata spuneti-va secrete gen: De cine-ti place? smug, intreab-o ce melodii mai asculta, la ce serial s-a uitat aseara, gasesti tu ceva interesant^^, fa-o sa se simta cat mai bine. happy