| Ioana87423 a întrebat:

Hay TPU.Imi puteti da si mie descriere pentru pozele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

De ce sunt rea? Pentru ca am fost judecata si niciodata ascultata!

Şi totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Şi se-ntreabă " Fata asta zâmbeşte aşa mereu? ". Iar ea-i răspunde " Întotdeauna, nu mereu! "

Ştiu că totul e bine, da se poate şi mai bine, o să lupt mereu pentru tot ce îmi aparţine.

Si vei privi în ochii mei. Eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei.

Nu-ţi dori niciodată perfecţiunea, există defecte dupa care alţii înnebunesc!

Poti sa fii si cel mai frumos baiat din lume dar daca nu stii sa te porti cu o fata. degeaba.

Înainte de a judeca viaţa mea sau caracterul meu, pune-te în locul meu, parcurge calea pe care am mers eu, trăieşte durerea mea, îndoielile mele, râsul meu! Parcurge anii ce i-am parcurs eu şi împiedică-te unde m-am împiedicat eu! Şi apoi ridică-te cum am făcut-o eu! Mă mai poţi judeca?! Fiecare are propria poveste!
Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun.

Toate schimbarile, chiar si cele mai dorite, au melancolia lor. Caci ceea ce lasam in urma noastra, este o parte din noi. Noi trebuie sa fim in stare sa spunem unui capitol "adio" inainte de a incepe un altul.

Cand o usa se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa, incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.

Unii oameni plang, nu pentru ca sunt slabi, ci pentru ca au fost puternici prea mult timp.

Este intotdeauna greu sa renunti la ceea ce ai fi vrut sa pastrezi!

Tare mult mi-aş dori ca tu să-mi furi ceva, de exemplu un sărut, jur că nu m-aş supăra, şi nici nu te-aş certa.

Spune-mi ce ochi străini stie ce doar noi stim!

Nu conteaza cu ce te-ai imbracat. Zambetul se asorteaza cu orice.

Timpul trece. dar amintirile rămân!

Suntem prietene, pentru că am făcut cele mai prosteşti lucruri împreună. Pentru că ne-am dat de gol, una alteia. Pentru că am sucit minţile băieţilor la dublu.

Ce crezi ma k ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu`mi pasa de ea! Ca oricum stiu ca sunt la inima ta! Asa k lasa vrajeala! Te pupa amica ta, Sa vada curva ta k tot eu sunt sefa.

♥ Când mă ţii strâns în braţe, mă simt aşa specială.

Te vreau înapoi! Tu eşti al meu, n-o iubi pe alta în locu' meu!puppy dog eyes

Fac ce vreau, când vreau... când vreau, ce vreau...si ştiu ca nu-ti convine!smug

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Heiii.

Uite :
-Loneliness and the feeling of being unwanted is the most terrible poverty.
-It's eye shadow and lipstick and mystery and magic and transformation and fun.
-Yes, I've made mistakes. Life doesn't come with instructions.
-Don't act like you don't know me.
-Would you save my soul tonight?
-Pick me, choose me, love me!
-I know I am but summer to your heart, and not the full four seasons of the year.
-Caut sa am puterea sa pot sa visez
Sa nu ma opresc din drumul pe care-l urmez!
-Aş vrea să zbor pân’ la stele fără să mă opresc,
În drumul meu prin viaţă să te găsesc.

Sper ca te-am ajutat. Ciao happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru ImmortalQueen):

Nişte citate penibile nu ridică valoarea unei poze, care probabil este extrem de proastă şi vrea să compenseze prin descriere.

| ImmortalQueen a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu doar voiam s-o ajut!batting eyelashes

| Woodenpints91 a răspuns (pentru ImmortalQueen):

O ajuţi cu două labe peste bot să-şi revină, ăsta este un real ajutor, nu încurajând prostia.

| ImmortalQueen a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ok ok.

| DieBitch a răspuns:

Hai ma, fiti si voi mai simpli...pentru ce descrieri mai ales gen "sunt o fata fitoasa, te iau la misto, eu am sa rad, tu plangi": bla bla, ce penal...
oh go on

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Ce naiba e asa greu să gandesti.
Fi şi tu mai originală.