| Crisan_Tonia_1997 a întrebat:

Buna TPU....imi puteti spune niste site-uri cu poze pentru o pagina de facebook cu numele I love to smile? funda + vot

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ValentinCN a răspuns:

Orice imagine are un autor, astfel ai grija cand o descarci. Daca vei fi depistata vei pati aceasta http://lectii-photoshop.com/despre-illustrator-free-images-sau-imagine/

| Larsette a răspuns:

Pe we heart it gasesti o multime de poze foarte interesantebig grin

| Julietaa01 a răspuns:

Îţi recomand tumblr sau we heart itwinking sunt site-uri foarte bune. Fundă?big grin