| InTheAir a întrebat:

Imi puteti spune si mie, care stiti... cum pot schimba numele ( din link! nu de pe timeline ) al unei pagini ( nu cont! ) de Facebook? Din cont am intrat la setarile contului. si de acolo pot schimba, dar doar pentru cont, nu si pentru pagina... Am mai schimbat o data numele la pagina, si acum nu mai gasesc nicicum unde era chestia aia.
Practic pe mine ma intereseaza sa schimb la o pagina numele ce apare in www.facebook.com/...

Ma poate ajuta cineva? Am mai schimbat dar acum nu mai gasesc...

Răspuns Câştigător
| InspiratieDIY a răspuns:

Intri la Basic Information si acolo al treilea rand ai Username. Sub prima linie de text ai un link Change username. Pagina trebuie sa aiba un anumit numar de aprecieri ca sa poti schimba username-ul din link.

Sper ca te-am ajutat.
http://wallfun.ro
http://www.facebook.com/wallfunro/app_4949752878

| Nightwish08 a răspuns (pentru InspiratieDIY):

Cam cate likeuri? big grin

| TheHobbitHere a răspuns (pentru InspiratieDIY):

Nu merge