| Ada11 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, cam ce ar trebui sa imi pun in micutul meu bagaj pentru Grecia? Merg impreuna cu grupa de dansuri populare. Avem casa pe malul marii. Vom sta in jur de 5 zile acolo si cate 2 pe drum. Haine si de toatebig grin.
Merci:*
Ada

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Buna,Ada!
In primul rand,ia-ti costum de baie si prosop de plaja, e cumplit de cald aici.
Ia-ti haine de vara si vreun ploveras pentru racoarea serii(daca o fi sa ai asa ghinion, ca se racoreste dupa 12 noaptea).Nu cara pijamale, un tricou e arhisuficient.
Nu lua blugi, vei muri de cald in ei.Doar ce ai purtat vara cand e foarte cald in Romania.
Gandeste-te ce ti-ar trebui(pantaloni,fuste,bluze) si nu cara degeaba,sunt doar cinci zile.
Eu mi-as lua haine comode pentru calatorie,trusa de baie, patru-cinci bluze, un pantalon scurt si o fusta.Hai,si o bluza cu maneci lungi, ceva de purtat pe deasupra adica.
Distractie placuta!