| MariaIoana15 a întrebat:

Imi spune si mie cineva dacă știe materiile pe care le faci in clasa a11a la profilul științe sociale? Ma interesează clar un răspuns.

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Materiile noi la clasa 11-a la profilul uman sunt urmatoarele:
-economie
-sociologie
-psihologie
-educatie antreprenoriala si un fel de optional la geografie sau istorie ori la amândouă.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Incepe luni scoala, nu o sa te ajute cu nimic daca stii dinainte.

| Julia1188 a răspuns:

Limba romană, Limba moderna1, limba moderna 2, matematica, istorie, geografie, economie, Sociologie, religie, tehnologia informatiei si comunicarii, educatie artistica, educatie fizica, dirigentie, discipline optionale e posibil sa mai fie. Sper ca te-am ajutat!