| anonim_4396 a întrebat:

in clasele 1-4 eram foarte tacuta, timida, nici cu invatatoarea mea nu vb. acum in clasa a 5a miau venit 2 fete noi.
ele erau foarte diferite de mine asa ca m-au schimbat foarte mult. acum vorbesc aproape numai eu cu profesorii ma descurc mai bine. si mai mult mi-am facut foarte multi prieteni si prietene. spuneti-mi daca este bine daca mi-am schimbat caracterul. poate ca este si din cauza ca am crescut.

6 răspunsuri:
| V3lCr0 a răspuns:

Da asculta de aici de la mine.
Si eu am avut doua fete exact ca tine.
Pana s-au lasat luate de anturaj si au inceput sa fie catele.
Ai grija ce faci. happy

| anonim_4396 explică (pentru V3lCr0):

Nu o sa ajung asa deoarece am pe parintii mei care mau educat asa cum trebuie. eu m-am schimbat dar tot o fata cuminte sunt.

eu gandesc de 7.000 de ori inainte sa iau o decizie

| BeAmazing a răspuns:

Mda este foarte bine:X te maturizezi. cu timpul incepi sa gandesti altfel decat cum gandeai cand era mai mica happy

| BlackWolfDan a răspuns:

Nu stiu ce sa zice e bine ca ti-ai schimbat comportamentul deoarece socializezi mai mult cu oamenii din jurul tau.
Sa stii ca nu este din cauza celor 2 colege noi e din cauza ca cresti. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| MaryTm22 a răspuns:

Este foarte bine ca te-ai schimbat. Este semn ca te maturizezi. Acele fete te-au ajutat sa te maturizezi mai repede, atata tot. Dar e foarte bine ce ai facut!winking

| snowdrop a răspuns:

Marina, schimbarile nu sunt neaparat rele, daca tu te simti mai bine in pielea ta acum, inseamna ca este o schimbare in bine mai ales daca s-au schimbat si rezultatele tale scolare.Pana la maturitate o sa ai parte de foarte multe schimbari, atat de comportamnet cat si fizice, ceea ce conteaza este sa ramai pozitiva si sociabila cu cei din jurul tau, Bafta in continuare.