| IonutzZ5 a întrebat:

In primul rand scuze daca nu e buna categoria asta mi s-a parut cea mai potrivita pentru intrebare mea.
Deci cum fac re-upload pe youtube adica are cineva un video-clip si vreau sa-l pun si eu la canalul meu cum fac?(normal am cont youtube/google )

2 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Clipul trebuie facut in windows movie maker iar cand e gata, apesi sus File-->Save movie---> (prima optiune)= Recommend for this project si il salvezi unde vrei apoi intri pe youtube si Adaugati clip, daca nu intelegi ai aici idu meu: re3bok22

| Wallsal a răspuns:

Salut!
Daca nu ai vrea sa te complici prea mult poti face asta:
-downloadezi videoclipul respectiv dupa youtube(www.filsh.net sau cu youtube downloader)iar apoi il bagi la canalul tau de youtube.Salut!