| Alexandrumar1 a întrebat:

Buna TPU indeosebi baieti, am si eu o intrebare...deci eram de vreo 15 ani si ma gandeam wow vine timpul sa ma barbieresc(barba, mustatile, nu ganditi la prostiilaughing), dar acum is plictisit crestea pre rapid adic in 2 zile, cemi recomandati ca sa nu-mi mai creasca asa rapid tind sa va anunt ca ma rad cu un aparat electric si nu m-am barbierit cu gel de ras, mereu o fac fara nici un gel sau crem dupa, daca o sa ma folosesc de ele o sa-mi creasca mai greu parul?

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Nu se va schimba nimic. Iti va creste tot in acelasi ritm sau chiar mai repede. Barbiereste-te cu aparatul cum o faci pana acum, ca daca il vei lasa mai mult va creste prea mare pentru aparat si vei fi nevoit sa dai cu lama si atunci va fi mai nasol

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Poate ca o sa mai ai de asteptat 2 zile in plus ca sa iti creasca la loc daca folosesti gel. Si eu am aceeasi problema ca si tine. Mereu ma rad cu aparat electric, dar nu vreau sa schimb asta.