| lindagiulia a întrebat:

Intr-un document power point pot sincroniza sunetul cu textul?
(am inregistrat o voce care zice ceea ce contine textul respectiv si le vreau sincronizate, ca si cum ar citi singur) se poate realiza asta? Cum? sau cu un alt program?
Am nevoie mare, va rog foarte frumos!

Răspuns Câştigător
| cornel13 a răspuns:

Se realizeaza tot cu power point setezi cat dureaza un slide sa zicem pe primul slide dureaza vorbitul 2 minute atat setezi sa dureze slidul...

1 răspuns:
| danyel2011 a răspuns:

Se poate realiza intr-adevar tot cu power point dar il poti face si sub forma unui film cu ajutorul programului windows movie maker pe care il gasesty instalat automat cu softul pe care il folosesty