| akcentdiana a întrebat:

Funda, Cum pot face un document power point? am nevoie de un program sau ceva special?

Răspuns Câştigător
| 7uPCR7 a răspuns:

Pai odata ce ai descarcat una din versiunile word il gasesti in start-la toate programe in Microsoft officewinking

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de programul power point!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foloseste pachtul open office este gratis si il gasesti pe site ul oficial.

| mixxjim a răspuns:

Powerpoint face face din pachetul numit Microsoft Office, este impreuna cu Word si Excel. Se numeste chiar asa, deci cauti in calculator ceva numit Microsoft Office Powerpoint. Daca nu-l gasesti e posibil sa nu fie instalat, intreaba-i si pe parinti daca l-au instalat. Teoretic este un pachet care se instaleaza numai cu licenta si este destul de scump (in jur de 400 lei) dar poti incerca pe la prieteni sau pe net sa gasesti vreo varianta mai ieftina.

| fuzzer a răspuns:

Exact cu power point, incearca sa-l descarci, daca nici asa nu merge trebuie cumparat, caci nu gasesti astfel de programe licentiate pe net.

| ℓαυяα a răspuns:

Programul power point il ai instalat in calculator, odata cu windows-ul.

| suntserios a răspuns (pentru ℓαυяα):

Cine te a pacalit?

| ℓαυяα a răspuns (pentru suntserios):

La mine asa a fost, nu m-a pacalit nimeni kiss face parte din pachetul Microsoft office happy

| SorinaSuciu a răspuns:

Daca nu il gasesti. intri in bara de start dai la all programs apoi la Microsoft si acolo iti apar mai multe si il alegi pe cel pe care il vrei

| 7uPCR7 a răspuns:

Nu decat de programul power point!

| akcentdiana explică (pentru 7uPCR7):

L-am cautat dar nu il gasesc, unde trebuie sa il caut in calculator?

| 7uPCR7 a răspuns (pentru akcentdiana):

Pai odata ce ai descarcat una din versiunile word il gasesti in start-la toate programe in Microsoft officewinking

| liviui a răspuns:

Daca ai cont de google poti face o prezentare in google docs si apoi sa o downloadezi la tine pe calculator. Sau poti sa folosesti Open office, care e gratuit. Il downloadezi de aici: http://sourceforge.net/......e/download