| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de pachetul Microsoft Office ( cel care conține Word Excel Power Point etc) cineva îmi poate spune de unde și cum pot sa iau. ( nu îl vreau în probabig grin)

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Trimitemi un mesaj privat cu adresa de mail sau un id de mess si til dau eu

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Open office e moca sau office 2010 beta (merge destul de bine) e gratuit pana in 2010 in vara.
http://www.microsoft.com/office/2010/en/default.aspx

| Catalion a răspuns:

Http://www.filebox.ro/down.php?key=z3w4wlouhmvbjy3e
Are si licenta buna acolo in arhiva. rar unde se afla si microsoft office, e bun.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e gratis. Cumpara-l.

| mrcosmin a răspuns:

Din pe magazinele online. big grin (legal)