| miruna_4298 a întrebat:

Intrebare pentru toti. Deci imi place de un baiat ieri m-am intalnit cu el si am stat cu el pe banca. Mai era un alt baiat acolo care ma tot enerva la cap (si nu ma lasa cu cavalerul meu) si nu stiu ce tot ai venit lui sa scuipe pe banca, iar eu m-am mai aproape de baiatul ala care imi place mie si ala tot scuipa si eu tot ma apropian de el si zicea:
-Asa, mai scuipa vino la mine!
Credeti ca ar vrea sa fim impreuna? please dau funda celui mai detaliat raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| mQriana a răspuns:

Buna! si eu am patit ceva de genu.eram la bronzat cu baiatu de care imi placea mie, iar apoi a venit un amic care ma tot enerva, si nu ma lasa sa stau de vorba cu el rolling eyes...pana la urma,cred ca baiatul de care imi place cred ca s-a suparatstraight face
Nu stiu ce sa zic in cazul tau, dar baiatul ala care ziceai ca te tot batea la cap si nu te lasa in pace n-are pic de rusineoh go on! Iar daca ''cavalerul tau'' a spus asa, poate chiar te placehappy

2 răspunsuri:
| KentuckyF a răspuns:

Eu sunt sincer, mai intai, cati ani ai? Cred ca te-ar placea dar sa scuipe este un gest de om prost.lasa-l in pace, sincer eu nici langa cea mai urata fata n-as face asa ceva.Eu nu zic sa-ti faci relatie cu nici-unu dintre ei.Pe orice om trebui sa-l cunosti mai intai.Nu judeca o carte dupa coperta.Ascultama ce spun.Doar sunt baiat.

| Frumusika_5041 a răspuns:

Stai putin ca nu prea am inteles...eu zic sa faci ce vrei dar cine scuipa? baiatul placut de tine sau cel care te-a batuyt la cap?(trimite raspunsul mie prin mesaj pv).te rog...