| Andr33a123 a întrebat:

La 12 ani e in regula sa te mai joci cu jucarii? Nu radeti. funda

Răspuns Câştigător
| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Daca tie iti face placere, asta conteaza cel mai mult! Evita sa le spui prietenilor tai, pentru ca in ziua de azi copii sunt rai. Tine-o pentru tine, poate fi micul tau secret. Asta inseamna ca copilul din tine inca traieste! Savureaza cat mai poti, ca o singura data in viata suntm copii!

23 răspunsuri:
| MoreFun a răspuns:

Da, normal. Cand esti copil, si inca te joci cu jucariile, esti cel mai fericit. Si ce daca ai 12 ani? Bucura-te de copilarie din plin!

| LaYeR a răspuns:

Am 15 ani si inca ma joc cu jucarii, e o joacahappy

| BiuL a răspuns:

Da, sigur.

| Mirunikaa02 a răspuns:

Nu este normal delochappy

| Duucu a răspuns:

E foarte bine.Și fă-o în continuare.Maturizarea e pentru idioți.

| Danzell a răspuns:

Doar daca e Lego laughing eu inca mai ma joc cu lego si am 23 de ani tongue

| fuzzer a răspuns:

Desigur, e un lucru perfect normal, iti aduce aminte de clipele frumoase ale copilariei.

| SimonaCristina a răspuns:

Desigur, esti un copil... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce sa zic, dar e foarte indicat sa te joci inca cu jucariile.
Esti un copil, asta trebuie sa-ti fie preocuparea, nu sexul cum e pe la altii.
Te pup!

| 8mariastar a răspuns:

Da normal daca tie iti place nu e nci o problema poti sa te joci cu jucari si la 18 ani si nu trebuie sa rada nimeni de tine ma bine faci asta decat alte prosti ca altii de varsta ta

| feraryyy78 a răspuns:

Ce este in neregula cu acest lucru? Te da cineva in judecata sau ce? Sunt altii care se joaca cu jucarii si dupa 20 de ani si nu sunt nebuni, este o chestie fireasca de care nu ai de ce sa-ti fie rusine! Toti am crescut si am copilarit alaturi de ele.

| Andrey3oo7 a răspuns:

Sa stii e chiar destul de in regula. de la 11 la 14 ani (parca) esti preadolescent. Dar cui ii pasa nu? laughing

| nice67 a răspuns:

Nu este nici o problema. Cand vei simti nevoia sa faci ceva mai bun le vei lasa imediat.

| MariusBoy2013 a răspuns:

Da, de ce nu?

| Lily8 a răspuns:

E in regula. Nu te opri.Joaca cu orice ajuta la creativitate, imaginatie.Fa ce iti place.

| Florrentina14 a răspuns:

Nu e nimic anormal.Sunt copii si de 14 ani care au papusile imprastiate prin camera (cred) laughing Esti inca mica si e okey.

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună Scumpo,

Stai liniștită este ceva foarte normal.Probabil că ți.ai adus aminte de acele momente.și ai simțit nevoia să te mai joci puțin.

Te pup :*! O seară frumoasă să ai!

| blacktulip16 a răspuns:

Sigur ca inca e OK sa te joci big grin
fiecare se dezvolta si se maturizeaza in felul lui.
sa fim seriosi. si la 15 ani esti inca copil big grin

| AnnaaaIsHere a răspuns:

Lol,da! Copilă, bucură-te de copilărie.Slavă cerului că mai există și copii normali! Altele la vârsta ta le stă gândul la gagii, sex, alea alea. Ești copil.Sigur că poți face asta! :*

| VeronicaMihaela a răspuns:

Daca asta te face fericit, de ce nu? Nu e o rusine sa fii fericit in pielea ta. Fiecare se maturizeaza dupa felul lui.

| Cristianaaaaa a răspuns:

Dalaughing eu un lucru normal, eu am facut-o pana la 14 ani, si inca ma mai joc cu sora mea de7 ani cand am ocazia.

| Americanu_Razvan_1998 a răspuns:

E normalhappy..eu de la 12 ani nu m-am mai jucat cu jucarii mi-am gasit ceva mai bun de facut, dar eu iti spun sa te joci in continuare ca o sa cresti si n-o sa mai ai timp sa te joci, servici poate chiar si un sport! Ceau! xDD

| Naspa123 a răspuns:

Nu e nimic eu de 1 an nu mam mai jucat cu jucari mai exact lego dar a venit un prieten de 12 ani la mine eu am 11 ani si neam jucat cu lego si ne-am distrat nu te lua dupa cei ce se rad de tine e ceva firesc.
Pwp