| MaddaBbe a întrebat:

Buna TPU.

La matematica/romana, trebuie sa ai obligatoriu 6 note? Eu la ambele am 5 note ( cu teza ). Miercuri o sa dam un test la mate, si eu nu stiu daca ma duc sa-l dau, deoarece am media 5, 1 si nu vreau sa risc sa iau o nota mica, ca sa am media 4 ( doamne fereste ). Ma trece daca am 5 note ( cu teza ) si nu am dat testul acela?

1 răspuns:
| Anda1197 a răspuns:

Da normal. dapinde cate ore ai pe saptamana. daca ai 4 ore atunci trebuie sa ai 4+1 note, adica 5. Daca ai 5 ore pe saptamana atunci trebuie sa ai 5+1 adica 6 notewinking. Sper ca te-am ajutat big grin