| FoxWitch46 a întrebat:

M-am hotarat sa ma fac reprezentant Avon si m-am interesat despre ce trebuie sa fac in calitate de reprezentant.Am gasit undeva scris "Inscrierea ca si Reprezentant Avon este gratuita. La inscriere vei primi un set de cataloage GRATUIT iar la prima comanda premii atractive!". As dori sa stiu.cataloagele primite dupa aceea se platesc sau sunt tot gratuite? La ce se refera "La inscriere vei primi un set de cataloage GRATUIT?"Multumesc anticipat! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Kiddu_8335 a răspuns:

Cand te inscrii primesti gratuit cataloagele si brosurile de care ai nevoie ca sa vinzi produsele. Dupa prima comanda, in colet vei primi automat catalogul urmator, dar intr-un singur exemplar. Daca vrei mai multe, le comanzi ca pe produse si le platestihappy

1 răspuns:
| danafatu a răspuns:

Buna! Vei primi cataloage gratuite in colet, la fiecare comanda. Insa, pe parcurs vei vedea ca numarul clientilor tai va creste si vei avea nevoie probabil de mai multe cataloage; in acest caz le vei comanda. Am eu o lista intreaga pe preturi, ti le trimit pe mess daca vrei. Incepand de pe data de 18.01 s-a schimbat grila de premii pentru reprezentanti Avon! E una mult mai atractiva! Sunt coordonator si te pot ajuta cu tot ce vrei sa stii despre Avon, te pot inscrie chiar eu. Contact: 0731166295 sau id mess: dana. fatu. Bafta!