| Thebestkiller a întrebat:

As dori sa ma fac reprezentant Avon si inca nu am suficiente detalii. As dori sa stiu daca exista taxe de inscriere, daca va trebui sa platesc ceva in plus si daca va trebui sa particip la diferite intalniri organizate de ei!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011. Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

| adina7 a răspuns:

Buna! Puteți vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook. Va puteti inscrie online gratuit din pagina(tab-ul formular de inscriere) si veti putea castiga premii suplimentare doar prin intermediul ei. Va astept pe pagina!:)
https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967

| tundemihaly a răspuns:

Nu am gasit raspunsul anterior, dar poti sa inscrii si daca esti minor.
Inscrierea este gratuita, nu trebuie sa platesti nimic in plus.
La primul pas primesti brosuri gratuite, si daca ai comanda min.150 lei primesti doua produse - un rimmel si un lac de unghii - gratuite. Daca nu ai comanda, nu e nicio problemaș deci nu poti sa pierzi nimic daca incerci sa devin reprezentant Avon.
Si se poate dezactivez contul oricand, si aceasta e gratuit.
mtunde7@yahoo.com - astept raspunsul tale daca esti interesat de oportunitatea avon sau nu. happy