| SweetFruits a întrebat:

M-am plictisit la calculator si nu stiu ce sa mai fac! Ce imi spune-ti sa fac? Funda Promit!

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,poti face curat,poti gati,asculta muzica,lectura,te poti plimba,te poti uita pe o revista sau poti citi presa,poti suna o prietena,poti merge la cumparaturi etc,, ar fi o multime de lucruri pe care le poti facewinking Mai poti face gimnastica,dansa,canta, picta, ce vrei tu happy

4 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Urmareste un serial ceva...eu asta fac.Iti recomand Prison Break, House M.D. sau Two and a Half Men toate 3 sunt dintre cele mai bune.Dar daca te tine pc,poti face foarte multe apuca-te de photoshop,fa-ti un site/blog, fa muzica, multe altele care le poti face.

| odorash a răspuns:

Iesi la o plimbare, deseneaza, stai pe mess, danseaza, cinta, priveste un film, inventeaza ceva, gaseste vri-un prost pe net si cearta-te cu el big grin big grin big grin :

| Candace a răspuns:

Fa-ti un blog.

| sugarsnow97 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa joci wonderland sau sims.