| Cezar17 a întrebat:

M-am cam plictisit numai stiu pe ce site sa dau imi ziceti voii niste site-uri dau funda promit!

4 răspunsuri:
| Laurishkutza a răspuns:

Farmerama Online
Grafica 3D, belea de tot...Sunete amuzante, piata, roata norocului, si o groaza de alte chestii amuzante!
Grepolis (tata a jucat si i-a placut mult)
Katsuro
Imperia online
Povestea Noastra (foarte tare, pentru baieti, cu furturi si alte chestii-false bineinteles) FUNDA!

| IsabelaBianca a răspuns:

Eu cam imi omor timpul pe facebook, prizee.com, mascarit. ro si atunci cand sunt in pana grav ma apuc de scris pe gogule gen: site-uri interesante sau amuzante sau...de ce am eu chef. E imposibil sa nu gasesti un forum care sa nu dezbata exact problema asta si sa nu gasesti vreo jdemii de linkuri catre site-uri super tari.