| anonim_4396 a întrebat:

ma ajutati cu o compunere - O vizita la medic- doar inceputul in rest stiu.
Va rogg
Sper sa nu se stearga!

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

E o dimineata perfecta de toamna. Lumina soarelui palid ma trezeste mangaindu-mi fata. Am vrut sa spun ceva, dar vocea mea era amortita, ragusita. Nu stiam ce mi se intampla. Pana ce m-am apucat de tusit, capul imi ardea si am inceput sa ma simt foarte rau. M-am ridicat din pat si m-am dus sa-i spun mamei despre asta. Ea a considerat ca trebuie sa fac un consult...

1 răspuns:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Astazi medicul m-a rugat sa merg pe la el.simt ca respir greu si tusesc asa ca mi-am facut programare si am sa merg la ora 14:00.sunt putin racita sau asa crede el asa ca m-a rugat sa trec pe acolo sa vada ce am