| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc lady popular si am ajuns la nivelul 4 si pur si simplu trebuie foarteee mult iq ce pot face sa castig mai mult? ca la biblioteca de abia da... si? deci ce as putea face? in afara de biblioteca? si joculetze. ca nu stiu cum se joaca sudoku

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, te joci jocurile toate la ultima categorie "greu" si asa vei castiga un iq mare, la sudoku intri pe google scrii sudoku solve, copiezi cifrele pe care le ai in tabelul tau si apoi dai solve si o sa iei punctaj maxim, daca ai nelamuriri lasa-mi un mesaj privat

1 răspuns:
| ShanixRRS a răspuns:

La biblioteca cand o duci sa o setezi sa citeasca 30min si la joculete sunt mai multe cred ca 10 sau 11 si sa nu ii dai sa bea bere! Fundita pliz!