| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

la lady popular cum iti cresti iq la 75?straight face in afara de jocuri ca nu-s sa joc sudoku straight face
si la biblioteca merge? adica citesc mereu dar nici o sansa crying
mss

Răspuns Câştigător
| pussycat21 a răspuns:

Buna! uite un sfat pentru a juca sodukou hard acceseaza pe google sudoku solver.pe pagina care ai deschis-o o sa iti apara ca un fel de patrat cu niste cifre sub el scrie Clear the Start Grid si dai acolo intre timp dai la lady popular pe contul tau dai jocuri si alegi sudoku hard si numerele care sunt completate la sudoku de la lady popular le trece in patratul de la sudoku solver si dupa ce ai completat patratelul ala dai Solve it! si o sa-ti zica ceva de genu:Stop runninig the script? Si dai no si o sa iti apara si celelalte numere pe care le scrii la sudoku de pe lady popular. sper ca te-am ajutat.Toata faza e ca sudoku solver iti rezolva el sudokubig grin:p Pa!

16 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Joci jocuri, citesti si mergi la mystery. Iar iq nu-ti faci numai la sudoku, mai sunt jocrui care te ajuta cu iq.

| Bianka a răspuns:

Da.merge si la biblioteca.big grin
Dar nu din 15 minute o sa-ti dea imediat IQ de 75. o sa-ti creasca intre 0. 1-0. 5 big grin
Succes!

| Symonel10 a răspuns:

La jocuri, la biblioteca si la magazinul Mistery. Succes!

| xGumitsa a răspuns:

=` Incearca la MyStery, trebuie sa mearga, sau daca nu, incearca de mai multe ori la biblioteca. Fundetssa?;;]

| xGumitsa a răspuns:

=.` Trebuie sa mearga la biblioteca. Du-o acolo sau joaca la Mystery si poate vei avea norocul de a primi carti IQ. Altfel nu ai cum daca zici ca nu stii sudoku.

| Dnnx a răspuns:

Deci uite cum faci daca nu sti sa joci sudoku intri pe acest site pui nr pe care ti le da la lady popular si iti va da ala rezolvat si tu doar le copiezi asa fac eu :)) http://sudokusolver.com/sudoku/solver/ mai intai iti faci cont si poti juca si puzzle imagine :D daca vrei ti-l fac eu imi dai contul si parola pe privat si iti fac eu jocul :D doar daca vrei! succes :X

| Alina123477 a răspuns:

Buna! uite un sfat pentru a juca sodukou hard acceseaza pe google sudoku solver.pe pagina care ai deschis-o o sa iti apara ca un fel de patrat cu niste cifre sub el scrie Clear the Start Grid si dai acolo intre timp dai la lady popular pe contul tau dai jocuri si alegi sudoku hard si numerele care sunt completate la sudoku de la lady popular le trece in patratul de la sudoku solver si dupa ce ai completat patratelul ala dai Solve it! si o sa-ti zica ceva de genu:Stop runninig the script? Si dai no si o sa iti apara si celelalte numere pe care le scrii la sudoku de pe lady popular. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite intra pe lady popular quatro stagioni ...si vezi ca iti da acolo cum sa joci sudoku hard in lady popular ...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o la biblioteca, iar la sudoku da-i la greu si pe alta fereastra de internet scrii pe google "sudoku solver" si ii dai golire pagina(mai intai ii dai in limba romana, vezi ca arata sus) si scrii acolo ce cifre iti da, apoi ii dai rezolva. Vezi ca o sa-ti apara o chestie si ii dai ok, iar sub patratul in care ai scris cifrele scrii raspunsurile. completezi pe sudoku la lady popular si daca ai copiat corect primesti 40 bani si iq(nu mai stiu cat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Truie sa mergi de foarte multe ori.eu am intrat azi si am vazut ca de iei mi-a crescut iq-ul.incea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te duci la biblioteca primesti iq dar foarte putin.asa ca trebuie sa mergi mai des la biblioteca si iq va creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...pai...joaca turnuri hanoi la greu, master mind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si alte jocuri in afara de sudoku si castigi pana la 15iq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt acolo. mergi la biblioteca si la mystery si la jocuri si la puzzle greu...la mai multe...la simon says

| pussycat21 a răspuns:

Funda?

| larysa_1585 a răspuns:

Nu inteleg faza cu sudoku hard ca nu gasesc nimic din ce spuneti